Křesťanské Vánoce
Křesťanské Vánoce.cz budou bohatší

Křesťanské Vánoce.cz budou bohatší

18. 11. 2020 | ČR

Blíží se čas Vánoc a zanedlouho rozsvítíme první svíčku na adventním věnci. V letošní těžko předvídatelné situaci si lze jen stěží představit, jak budou advent a Vánoce probíhat. Ačkoliv se epidemie koronaviru v naší zemi momentálně vyvíjí příznivě, rádi bychom nabídli návštěvu kostelů a modliteben také prostřednictvím multimediálních prostředků a internetové sítě. Stránky KrestanskeVanoce.cz procházejí úpravou a nově bude možné jednoduše vyhledávat programy v kostelech a sborech, které se odehrávají přímo na místě, nebo programy dostupné prostřednictvím internetové sítě. Další novinkou bude oddíl inspirací a námětů, jak prožít adventní a vánoční čas v domácím prostředí. Přes všechna omezení, která letošní Vánoce s největší pravděpodobností budou provázet, bychom společně s pořadateli rádi přispěli k prožití nadcházejícího období v duchu naděje a pokoje.


Další aktuality

Vánoce budou – navzdory koronaviru – i v roce 2020!

Vánoce budou – navzdory koronaviru – i v roce 2020!

8. 10. 2020 | Praha

V roce 2020 je celý svět zasažen realitou pandemie. I v této atmosféře však přichází zima a s ní jedinečný čas Vánoc. Jaké budou letošní Vánoce?

více …

Přihlašování Betlémů pro pražskou diecézi spuštěno

Přihlašování Betlémů pro pražskou diecézi spuštěno

1. 10. 2020 | Praha

Přihlašování kostelů pro letošní projekt Křesťanské Vánoce bylo spuštěno. Kostel, resp. betlém je možné přihlásit až do 31. října 2020, abychom stihli zpracovat všechny potřebné údaje do brožurky, která se skládá z pražských betlémů. 

více …