Křesťanské Vánoce
Advent a Vánoce 2018

Advent a Vánoce 2018

30. 9. 2018 | ČR

Již od první adventní neděle 2. prosince 2018, která otevírá období příprav na čas Vánoc, se můžete těšit na aktuální informace o adventních a vánočních programech, které pro vás farnosti a sbory připravily.

Farnosti a sbory se mohou přihlašovat již od 1. října 2018. Pro přihlášení je třeba respektovat pravidla projektu a dále vyplnit a odeslat elektronickou přihlášku.

Do projektu se v loňském roce zapojilo 174 farností a sborů z celé České republiky, které během adventu a Vánoc nabídly víc než 2 000 programů včetně přehledu bohoslužeb a možností návštěv betlémů vystavených v kostelech ve vánoční době.

Statistika návštěvnosti internetových stránek projektu Křesťanské Vánoce za dobu od začátku adventu do konce doby vánoční zaznamenala na 30 000 návštěv, což svědčí o velkém zájmu nejširší veřejnosti týkajícího se možnosti návštěv adventních a vánočních programů.


Další aktuality

Přihlašování Betlémů pro pražskou diecézi spuštěno

Přihlašování Betlémů pro pražskou diecézi spuštěno

1. 10. 2018 | Praha

Přihlašování kostelů pro letošní projekt Křesťanské Vánoce bylo spuštěno. Kostel, resp. betlém je možné přihlásit až do 31. října 2018, abychom stihli zpracovat všechny potřebné údaje do brožurky, která se skládá z pražských betlémů. 

více …